LÅNGÖRAD FLADDERMUS, 18/1900-tal.

25176. LÅNGÖRAD FLADDERMUS, 18/1900-tal.

Monterad på sockel av mahogny. Vingbredd 23, höjd 11 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Skador på vingarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på vingarna.

Antal besök: 1 174