GÖSTA YDSTRÖM. Landskap med figurer. Olja på duk, signerad G. Ydström och daterad 1896.

251590. GÖSTA YDSTRÖM. Landskap med figurer. Olja på duk, signerad G. Ydström och daterad 1896.

58,5 x 80,5 cm.

Smuts, fläckar, färgbortfall vid kanter.

Gösta Ydström (1861–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

58,5 x 80,5 cm.

Gösta Ydström (1861–1952)

Antal besök: 2 885