GÖSTA HENNING. olja på duk, samemotiv, signerad.

251589. GÖSTA HENNING. olja på duk, samemotiv, signerad.

45 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 10 498