PARTI KERAMIK, 4 delar, bl a "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg.

251565. PARTI KERAMIK, 4 delar, bl a "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Vas i benporslin, höjd 16 cm, stämplad Gustavsberg
Ströare, höjd 14 cm, Gustavsberg
Figurin, skotte, höjd 4,5 cm, Stig Lindberg
Askfat, diameter 15 cm, "Domino" med Wolksvagen-logga, Stig Lindberg.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 882