TÅRTLÅDA, "Bjerendahls kondis", Nässjö.

251463. TÅRTLÅDA, "Bjerendahls kondis", Nässjö.

Höjd ca. 31 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 31 cm.

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 1 412