Kungar i Sverige från 1500-1900-tal.
17 x 25 cm
Kunglig proveniens:
Har varit placerad i Oscarsrummet, Karlskrona KFUM.
Medlem nr 1 var prins Oscar Bernadotte.
Ej examinerade ur ram.
17 x 25 cm
Kunglig proveniens:
Ej examinerade ur ram.