KUNGATAVLOR, 13 st.

KUNGATAVLOR, 13 st.
251432. KUNGATAVLOR, 13 st.

Kungar i Sverige från 1500-1900-tal.
17 x 25 cm

Kunglig proveniens:
Har varit placerad i Oscarsrummet, Karlskrona KFUM.
Medlem nr 1 var prins Oscar Bernadotte.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!
251432. KUNGATAVLOR, 13 st.

17 x 25 cm

Kunglig proveniens:

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 2 643