FÅTÖLJER, ett par, teak och ek, 1960-tal.

251392. FÅTÖLJER, ett par, teak och ek, 1960-tal.

Ett par fåtöljer med grön textilklädsel. Armstöd i teak. Benställning i ek.
Höjd 70 cm.
Sitthöjd 40 cm.
Bredd 69 cm.

Bruksskick.
Klädseln är solblekt med visst bruksslitage.
Benställningen är lös i skarvarna.
Något avslag.
Någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm.
Sitthöjd 40 cm.
Bredd 69 cm.

Bruksskick.
Något avslag.
Någon repa.

Antal besök: 1 428