STOLAR, 4 st, s k "Bellmanstolar", sengustaviansk modell, 1800/1900-tal.

251384. STOLAR, 4 st, s k "Bellmanstolar", sengustaviansk modell, 1800/1900-tal.

Stoppade sitsar.

Slitage, märken, repor, stötmärken, Skador samt lagningar. Renoverade, kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stoppade sitsar.

Antal besök: 1 241