PARTI INREDNINGSFÖREMÅL, ca 20 delar, 1900-tal.

25133. PARTI INREDNINGSFÖREMÅL, ca 20 delar, 1900-tal.

Afrikans mask, ljusstakar mm. Högst höjd ca 30 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 633