NALLE WERNER. Komposition, grafiskt blad, signerad och numrerad 1/10.

25132. NALLE WERNER. Komposition, grafiskt blad, signerad och numrerad 1/10.

Bladstorlek 90 x 117 cm.

Veck, skador och revor.

Nalle Werner (1913–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 90 x 117 cm.

Veck, skador och revor.

Nalle Werner (1913–1991)

Antal besök: 1 218