PARTI TAVLOR, 3 st, bl a färglitografi, signerad och daterad Paul Holsby -55.

251320. PARTI TAVLOR, 3 st, bl a färglitografi, signerad och daterad Paul Holsby -55.

1 färglitografi, "Kvinna vid sjön, ...havet",
signerad och daterad Paul Holsby -55
1 färglitografi, 47x68 cm,
signerad och daterad Marje Taska -86
1 olja på pannå, 52x62 cm, otydligt signerad.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 färglitografi, 47x68 cm,

Bruksskick.

Antal besök: 1 428