IVAN IVARSON (1900-1939). "Karl-Johans kyrka, Majorna, Göteborg". Olja på duk.

25130. IVAN IVARSON (1900-1939). "Karl-Johans kyrka, Majorna, Göteborg". Olja på duk.

46 x 49 cm. Intyg a tergo av Märta Taube Ivarson.

Lagning, smärre dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning, smärre dukskador.

Antal besök: 4 489