SOCKERSKIN, silver med glasinsats, Alphonse Debain Frankrike, 1900-talets första del.

251286. SOCKERSKIN, silver med glasinsats, Alphonse Debain Frankrike, 1900-talets första del.

Längd ca 21 cm.
Vikt exkl glasinsats ca 380 gram.

Nagg på glasinsats. Slitage, skador, delar saknas samt lagningar på silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 21 cm.

Antal besök: 1 079