FÅTÖLJER, 4 st, "Byholma", rotting, IKEA, 2000-tal.

2512815. FÅTÖLJER, 4 st, "Byholma", rotting, IKEA, 2000-tal.

Med dynor.
Höjd 91 cm.
Bredd 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dynor.
Höjd 91 cm.
Bredd 69 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 14 103