FARTYGSVENTIL, 1900-tal.

FARTYGSVENTIL, 1900-tal.
251244. FARTYGSVENTIL, 1900-tal.

Diam: 38 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam: 38 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 684