CLAVERO SEBASTIAN. Skeppsporträtt, " Gandia". akvarell, signerad och daterad Barcelona 54.

251230. CLAVERO SEBASTIAN. Skeppsporträtt, " Gandia". akvarell, signerad och daterad Barcelona 54.

24 x 57 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 57 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 494