SKÄNK, miniatyr, trä, 1900-tal.

251183. SKÄNK, miniatyr, trä, 1900-tal.

Miniatyrskänk av nyrenässans typ.
Höjd 29,5, bredd ca 33 cm.

Bruksslitage, tejprester på två luckor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29,5, bredd ca 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 027