SKÅP, barock 1700-tal, troligen Tyskland.

251176. SKÅP, barock 1700-tal, troligen Tyskland.

Längd 98 cm, bredd 50 cm, höjd 125 cm.

Restaurerad, kompletterad, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 253