SOFFBORD, Buthlerstray, märkt Reprodux,1900-tal.

251139. SOFFBORD, Buthlerstray, märkt Reprodux,1900-tal.

Lös skiva.
Längd 118 bredd 90 höjd 55 cm.

Bruksslitage, beslag anlupna, flärepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös skiva.

Antal besök: 813