SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

251025. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Klaffar.
Ca. längd 76, bredd 76, höjd 71 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klaffar.

Bruksslitage.

Antal besök: 661