UPPSATSSKÅL, kristall, sent 1800-tal.

251019. UPPSATSSKÅL, kristall, sent 1800-tal.

Höjd 22, diameter 24 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22, diameter 24 cm.

Smärre nagg.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 537