PÄLSJACKA, brun mink, Havgårds Päls, Malmö, 1970-tal.

250989. PÄLSJACKA, brun mink, Havgårds Päls, Malmö, 1970-tal.

Rygglängd 60 cm.
Uppskattad storlek 40-42.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 60 cm.
Uppskattad storlek 40-42.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 945