REKLAMSKYLT, "Ergo Cacao", Marabou, 1900-talets första hälft.

250906. REKLAMSKYLT, "Ergo Cacao", Marabou, 1900-talets första hälft.

Inramad. Ca. 97x47 cm.

Fuktskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inramad. Ca. 97x47 cm.

Fuktskador.

Antal besök: 4 811