VATTENBEHÅLLARE MED SMIDESUNDERREDE, koppar, för vedspis, 1800-1900-tal.

250872. VATTENBEHÅLLARE MED SMIDESUNDERREDE, koppar, för vedspis, 1800-1900-tal.

Höjd 59 cm inklusive smidesställning.
Längd 63 cm.

Bruksslitage.
Lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm.

Bruksslitage.
Lock saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 827