PARTI KERAMIK, 8 delar, keramik, bl.a. Gustavsberg och Upsala Ekeby.

25081. PARTI KERAMIK, 8 delar, keramik, bl.a. Gustavsberg och Upsala Ekeby.

Kvittoburk, "Randi", Upsala Ekeby/Gefle.
Blomsteruppsats, svart glasyr, Tyskland.
Assietter, 6 st, "Allegro", Gustavsberg, diameter ca 19 cm.
Höjd ca 16-26 cm.

Smärre slitage och krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16-26 cm.

Smärre slitage och krackelyr.

Antal besök: 1 670