25081. PARTI KERAMIK, 8 delar, keramik, bl.a. Gustavsberg och Upsala Ekeby.
Kvittoburk, "Randi", Upsala Ekeby/Gefle.
Blomsteruppsats, svart glasyr, Tyskland.
Assietter, 6 st, "Allegro", Gustavsberg, diameter ca 19 cm.
Höjd ca 16-26 cm.
Smärre slitage och krackelyr.