SPEGEL, oscariansk, 1800-talets andra hälft.

250792. SPEGEL, oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Ca. 149x66 cm.

Slitage, sprickor, lagning, senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 149x66 cm.

Antal besök: 869