TOALETTBORD MED SPEGEL, Sven Engström och Gunnar Myrstrand, Bodafors, 1960-tal.

250719. TOALETTBORD MED SPEGEL, Sven Engström och Gunnar Myrstrand, Bodafors, 1960-tal.

Teak. Ställbar spegel. Brännmärkt.
Ca. längd 111, bredd 47, höjd 122 cm.

Bruksslitage. Fläckar på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 784