SOPPTERRIN med FAT, "Hoangho", Rörstrand, 18/1900-tal.

250714. SOPPTERRIN med FAT, "Hoangho", Rörstrand, 18/1900-tal.

Fat: 30 x 21 cm.
Terrin (inklusive lock och handtag): längd 32 cm, bredd 18 cm, höjd ca 18 cm.

Krackelyrer, glasyrdefekter, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat: 30 x 21 cm.

Antal besök: 1 435