JULES SCHYL. TILLSKRIVEN. Stilleben med frukt, olja på duk, otydligt signerad.

250694. JULES SCHYL. TILLSKRIVEN. Stilleben med frukt, olja på duk, otydligt signerad.

34x42 cm.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

34x42 cm.

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 769