VAS, keramik, P. Ipsen Eneret, Köpenhamn, Danmark, 1800/1900-tal.

250676. VAS, keramik, P. Ipsen Eneret, Köpenhamn, Danmark, 1800/1900-tal.

Svart glasyr. Märkt 333. Höjd 29 cm.

Minimalt nagg vid mynning, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 986