SEKRETÄR, 3 lådor samt skrivklaff. 1800-talets andra hälft.

250668. SEKRETÄR, 3 lådor samt skrivklaff. 1800-talets andra hälft.

3 lådor samt skrivklaff. Inredning med små lådor.
Höjd 110 cm
Längd 107 cm
Bredd 46 cm.

Slitage.
Sprickor.
Nyckelbricka saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 110 cm
Längd 107 cm
Bredd 46 cm.

Slitage.
Sprickor.
Nyckelbricka saknas.

Antal besök: 773