SLAGBORD, 1900-tal.

SLAGBORD, 1900-tal.
250614. SLAGBORD, 1900-tal.

Mörkbetsat trä. Längd 80, bredd 40. Klaffar 57 cm vardera. Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
250614. SLAGBORD, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 138