HARRY WICHMANN. Strömparterren, färglitografi, signerad och numrerad 83/360.

250587. HARRY WICHMANN. Strömparterren, färglitografi, signerad och numrerad 83/360.

Daterad 77. 55 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harry Wichmann (1916–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 77. 55 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harry Wichmann (1916–1993)

Antal besök: 944