OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färglitografi "Wake up Hundertwasser!" signerad, numrerad 75/150 samt daterad Malmö 1976.

250534. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färglitografi "Wake up Hundertwasser!" signerad, numrerad 75/150 samt daterad Malmö 1976.

Färgtryck med guldprägling.
Bildyta 78x48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgtryck med guldprägling.
Bildyta 78x48 cm.

Antal besök: 1 011