BUDDHA BRONS, troligen 1700-talets början. Kina.

250456. BUDDHA BRONS, troligen 1700-talets början. Kina.

Tecken på baksidan. Höjd 11cm Bredd 9cm Djup 7cm.

Tecken på slitage på grund av ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 032