MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

250391. MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 118, bredd 45, höjd 175 cm.

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 775