ALFRED DE BREANSKI. Utsikt från Kildorn castle, olja på pannå, signerad A.F. de Breanski.

250366. ALFRED DE BREANSKI. Utsikt från Kildorn castle, olja på pannå, signerad A.F. de Breanski.

20,5 x 29,5 cm.

Smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

20,5 x 29,5 cm.

Smärre fläck.

Antal besök: 2 483