LÅNGPIPOR 2 st, 1800-tal, silverinfattade.

250319. LÅNGPIPOR 2 st, 1800-tal, silverinfattade.

Nr 24, längd 80 cm.
Nr 71, I5=1863, längd 72 cm.
Proviniens; större långpipsamling.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 24, längd 80 cm.
Nr 71, I5=1863, längd 72 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 571