STRINGHYLLA, omkring 1900-talets mitt.

250299. STRINGHYLLA, omkring 1900-talets mitt.

Längd 80, bredd 20, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 631