LÅNGPIPOR 2 st, 1800-tal, silverinfattade.

250295. LÅNGPIPOR 2 st, 1800-tal, silverinfattade.

Nr 93 8/9 -1896, längd 68 cm.
Nr 108 L4=1841, längd 95 cm.
Proviniens; större långpipsamling.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 93 8/9 -1896, längd 68 cm.
Nr 108 L4=1841, längd 95 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 353