ALBERT LARSEN. Kustlandskap med klippor, olja på duk, signerad Alb. Larsen.

250277. ALBERT LARSEN. Kustlandskap med klippor, olja på duk, signerad Alb. Larsen.

43x61 cm
Albert Julius Martin Larsen 1885 - 1957.

Bruksskick.

Albert Larsen (1885–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x61 cm

Bruksskick.

Albert Larsen (1885–1957)

Antal besök: 6 820