SKÅL, glas, "Carmen", Gun Lindblad, Kosta Boda, signerad.

250276. SKÅL, glas, "Carmen", Gun Lindblad, Kosta Boda, signerad.

Höjd ca. 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 10,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 296