MARIANNE ÅGREN. Kvinna på stranden, färglitografi, signerad och numrerad 284/290.

250258. MARIANNE ÅGREN. Kvinna på stranden, färglitografi, signerad och numrerad 284/290.

31x21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31x21 cm.

Antal besök: 1 220