Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ODD HELMERSEN. Motiv från Norge. Olja på duk, signerad O. Helmersen.
250237. ODD HELMERSEN. Motiv från Norge. Olja på duk, signerad O. Helmersen.
39 x 79 cm.
Obetydliga fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 79 cm.
Obetydliga fläckar.
5 276