SVEN JONSSON. Komposition med portar och fönster. Färglitografi, signerad och numrerad 209/260.

250226. SVEN JONSSON. Komposition med portar och fönster. Färglitografi, signerad och numrerad 209/260.

28,5 x 40,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

28,5 x 40,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 807