ERNST FUCHS (GEBOREN 1930 WIEN). Jesus i kerubens vingar.
250214. ERNST FUCHS (GEBOREN 1930 WIEN). Jesus i kerubens vingar.
Giclee på papper, galleriupplaga med torrstämpel, handsignerad med blyerts längst ner till höger och numrerad 247/300 längst ner till vänster.
46 x 61 cm.
46 x 61 cm.