FAT, 3 st, porslin, Kina, 18/1900-tal.

250169. FAT, 3 st, porslin, Kina, 18/1900-tal.

Polykromt bemålade med blomster och växtdekorer.
Diametrar 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diametrar 25 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 674