KLÄNNINGAR, 6 st. samt DRÄKTER, 3 st. Bland annat Otto Graf, 1900-talets andra hälft.

250097. KLÄNNINGAR, 6 st. samt DRÄKTER, 3 st. Bland annat Otto Graf, 1900-talets andra hälft.

Stl. 36-42.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stl. 36-42.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 254