SPRITGÖMMA, Jordglob, 1960-tal.

250047. SPRITGÖMMA, Jordglob, 1960-tal.

Spritgömma med glas, plast, flaska glas
Diameter 17 cm
Höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17 cm
Höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 571